Haber

Ahmet Özal, sosyal medya ekibinin “Maaşları alamadık” iddialarını yalanladı: Bunları muhtemelen Süleyman Yağcıoğlu yapıyor

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan ancak 100 bin imza toplayamayan Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kesin aday listesinde yer alamayan TEK Parti Genel Başkanı Ahmet Özal’ın sosyal medya eki gündem oldu. bomba. Özal’ın hesabından yapılan paylaşımlarda sosyal medya ekibi maaşlarını alamadıklarını belirtti.

“PARTİ ÜYESİ BİLE DEĞİL”

Paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi: “Ahmet Özal, TEK Parti’den istifa etti. Partinin genel başkanı olmayı bırakın, parti üyesi bile değil. Kamuoyunun yayınladığı tüm haberler asılsızdır. Bu Ahmet Özal’ın ortada bıraktığı sosyal medya ekibi tarafından maaşlarını ödemeyerek kandırılan paylaşım!

“ÇAY MAKİNESİNİN PARASINI BİLE ÖDEMEYİN”

Ahmet Özal, TEK Parti’de herkesin dikkatini dağıttı. Çay makinesinin parasını bile ödemedi. Partide kimse ona saygı duymuyor.

“BU KADAR FAZLA BIRAKILAMAZ”

Ahmet Özal, babası Turgut Özal’ın canı yanıyormuş gibi CHP’ye takviyeler yaptı. Onu reddediyoruz! Bu kadar saçmalığı kaldıramayız. Yazıklar olsun sana..”

“PARASI BENİM DÖNEMİMDE ÖDENDİ”

İddiaların ardından gözler Ahmet Özal’a çevrildi. Haberler.com’a konuşan Ahmet Özal, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Özal, “Yanlış. Benim dönemimde maaşlar ödeniyordu. Bu terbiyesizliktir. Saçma sapan tartışmalar. Ben üye olmadan nasıl genel lider olabilirim?

“MUHTEMELEN BUNLARI SÜLEYMAN YAĞCIOĞLU YAPTI”

Bunları benim dönemimde muhtemelen Başkan Vekili olan ve şimdi Genel Başkan olan Süleyman Yağcıoğlu yaptırdı. Sorunlarımız vardı.”

pazarlarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu