Haber

Turkcell Platinum Offroad Yarışması İstanbul’da Gerçekleştirildi

Turkcell Platinum Park’ın ev sahipliğinde bu yıl 4. kez düzenlenen Turkcell Platinum Offroad Challenge, offroad tutkunlarını İstanbul’da buluşturdu. Gamze Saraçoğlu, Serap-Atakan Arslan, Şebnem Burcuoğlu ve Eliz Fındık gibi ünlü isimler; Şehrin karmaşasından uzakta, Turkcell Platinum Park’ta 12 takımın heyecanlı mücadelesini izlemek için bir araya geldiler.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Turkcell Platinum Offroad Challenge, Turkcell Platinum Park’ta bir kez daha offroad heyecanı yaşattı. Doğan Kabak’ın ev sahipliği yaptığı organizasyona Turkcell Platinum üyeleri ve sporseverler yoğun ilgi gösterdi. Gamze Saraçoğlu, Serap-Atakan Arslan, Şebnem Burcuoğlu ve Eliz Fındık gibi pek çok ünlü de etkinlik alanında bir araya gelerek etkinliği takip etti. Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, yarış öncesi tüm gruplara başarılar diledi. Şehrin karmaşasından uzakta, doğa sporları ile vakit geçirme ve ekstrem sporları takip etme imkanı sunan parkta; 12 takımın 3 etapta farklı istasyonlarda zorlu engelleri aştığı mücadeleyi Pilot Sinan Ulu ve yardımcı pilotu Sertaç Kara kazandı.

“Turkcell Platinum Offroad Challenge’a ilgi her geçen yıl katlanarak artıyor”

Alper Ergenekon etkinlikte yaptığı konuşmada, “Şirket olarak ülkemize ve müşterilerimize değer katacak hizmetler sunmak için çalışıyoruz ve Turkcell Platinum ile müşterilerimize ayrıcalıklı dünyaların kapılarını açıyoruz. Dördüncü kez düzenlediğimiz Turkcell Platinum Offroad Challenge’a olan ilginin her geçen yıl artmasından memnuniyet duyuyoruz. Bu vesileyle Turkcell Platinum üyeleri ve offroad tutkunu sporseverlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarılarla sonuçlanan ekibimizi tebrik ediyorum. Zorlu parkuru tamamlayarak şampiyon oldu.Şehrin kalabalığından uzaklaşarak doğa sporları ile keyifli vakit geçirme fırsatı sunan Turkcell Platinum Park, offroad çalışmalarına katılan ve Etkinliği “Heyecanımıza ortak olan katılımcılarımıza teşekkür ederiz. On binlerce Platinum kullanıcımıza hobilerini farklı alanlarda deneyimleyebilecekleri seçenekler sunmaya devam edeceğiz” dedi. – İSTANBUL

haberkarakopru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu