Haber

Sarıcaoğlu: “Biz ilçemize sevdalıyız”

Kavak Belediye Lideri İbrahim Sarıcaoğlu, “Mücadelemiz, büyük sevdamız Kavak ilçemizin gelişimi için” dedi.

Yaklaşık sekiz yıllık vazife periyodu içinde belediye başkanlığını yaptığı ilçesinin kalkınması ve gelişmesi için çaba ettiğini tabir eden Kavak Belediye Lideri Sarıcaoğlu, “Biz doğup büyüdüğümüz, ilçemizin taşına, toprağına, insanına sevdalıyız. Nefes aldığımız sürece de bu sevda için mücadele edecek, şehrimiz ve insanlarımızın daha iyi yaşamı için çalışacağız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Belediyelerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerelde vatandaşlara uzanan eli olduğunu anlatan Başkan Sarıcaoğlu, “Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüze koyduğu amaçlardan sapmadan, AK Parti gönül belediyeciliği ile çalışıp, üretiyoruz. Hemşerilerimizin duaları ve takviyeleriyle de kentleşme, eğitim, kültür, sanat ve spor üzere birçok alanlarda takdir edilen çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

Belediyecilik hizmetleri yanında sosyal projelerle de her zaman vatandaşın yanında olduklarını ifade eden Sarıcaoğlu, “Bizler hiçbir vakit halkımızdan uzak olmadık. Uygun ve berbat günlerinde her vakit yanlarında olduk. Yaşadığımız pandemi devrinde, Ramazan aylarında, bayramlarda sıcak yemek servisleri, erzak yardımları ve yaptığımız ziyaretlerle kimseyi yalnız ve mağdur bırakmadık, bırakmayız. Zira biz ilçemizin taşına, toprağına ve daima söylediğimiz üzere insanımıza sevdalıyız” şeklinde konuştu.

Sözlerine Samsun’un en hızlı gelişen ilçelerinden birisi olduklarını belirterek devam eden Sarıcaoğlu, şöyle konuştu:

“Sürekli büyüyen sanayimizle ilçemiz iktisadı ve istihdamına katkı veriyoruz. OSB’mizde devam eden 3 etap çalışmaları bittiğinde bu katkı daha artacaktır. Tüm bunların yanında park bahçe ekiplerimiz ilçenin güzelleşmesi için çalışmalar yapıyor. Mahalle yollarımız düzenleniyor, parklar yapıyor, alt yapımızı her anlamda mükemmel hale getiriyoruz. Kısaca ortak değerimiz Kavak’ı her manada daha konforlu hale getirme çabasını gösteriyoruz. Çalışmalarımızda bizlere dayanak olan hükümetimize ve kıymetli bakanlarımıza, milletvekillerimize AK Partimiz vilayet ve ilçe teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu