Ekonomi

Markel, Avrupa iş geliştirme bölümünün yeni başkanını atadı

LONDRA – Markel Group Inc. (NYSE: MKL), Avrupa’daki ticari kredilendirme işini güçlendirmeyi amaçlayan bir hamleyle Sebastian Rice’ın Kıdemli Sigortacı ve Avrupa İş Geliştirme Lideri olarak atandığını duyurdu. Bu stratejik kararın, Markel’in ticari kredi portföyündeki büyümeyi desteklemesi ve hasar fazlası (XoL) ticari kredi sigortası pazarındaki liderliğini pekiştirmesi bekleniyor.

Rice, QBE Avrupa’da Ticari Sigortacılık lideri olarak geçirdiği on yıl da dahil olmak üzere yirmi yılı aşkın deneyimini bu göreve getiriyor. Allianz Trade ve Atradius’taki önceki pozisyonları, ona ticari kredilendirme segmentinde, Markel’in müşteri hizmetleri ve sigortacılık yaklaşımını tamamlaması beklenen değerli bilgilerle donattı.

Rice, yeni görevinde, değerli küresel müşteri bağlantılarını korumaya ve ticari kredi portföyünü genişletmek için yeni pazarlar keşfetmeye odaklanarak Avrupa çapında iş geliştirme girişimlerine liderlik edecek. Aynı zamanda uzun vadeli komisyoncu bağlantıları kurma ve geliştirmede ve Markel’in ticari kredi sigortası poliçelerinin faydalarını tanıtmada da önemli bir rol oynayacak.

Markel International’ın Kıdemli Sigortacısı ve Portföy – Global – Ticari Kredi Lideri Phil Amlot, Rice’ın komisyoncular arasındaki olumlu itibarına ve sektördeki kanıtlanmış performansına atıfta bulunarak Rice’ın atanmasına duyduğu güveni dile getirdi. Amlot, Rice’ın enerjisinin ve kişiselleştirilmiş yaklaşımının Markel’in lider XoL ticari kredi sigortası sağlayıcısı konumunu daha da sağlamlaştıracağını öngörüyor.

Bu duyurudaki bilgiler basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu