Yaşam

Mahkum’un Psikopat Karakteri İsmail Hacıoğlu Hangi Diziyle Anlaştı?

Son olarak Mahkum dizisinde uzunluk gösteren İsmail Hacıoğlu, ekranlardan uzun müddet uzakta kalamadı. Dizisinin final yapmasının akabinde kısa bir müddet geçmişken, ünlü oyuncunun yeni bir üretimle el sıkıştığını öğrendik. Oyuncu pek de uzağa gitmeyerek yine FOX ile anlaşmış. Pekala İsmail Hacıoğlu’nun yeni dizisi ne olacak? İşte detaylar…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/i…

Ekranların en sevilen başarılı oyuncularından İsmail Hacıoğlu, yeni bir dizi için yapımcılarla el sıkıştı!

Son olarak 29 Ekim’de final kısmıyla ekranlara gelen Mahkum dizisinde adeta ekranları ve toplumsal medyayı sallayan İsmail Hacıoğlu, kısa bir ortanın akabinde çalışmalarına başladı.

Hacıoğlu, Tıpkı Mahkum dizisinde olduğu üzere MF İmal ile muahede sağladı. 36 yaşındaki ödüllü oyuncunun yeni projesi “Taçsız Prenses” oldu.

qualitydergisi.com

Volkan Keskin’in yönetmenliğini yapacağı Taçsız prenses dizisinde Hacıoğlu ile birlikte Yağmur Tanrısevsin’in yer alacağı konuşuluyor.

İsmail Hacıoğlu’nun Evgin Öğretmen olacağı dizide, Tanrısevsin’in rolü şimdi açıklanmadı. Dizinin öbür oyuncuları da daha aşikâr değil.

Henüz hazırlık etabında olan dizinin oyuncu takımının yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Yeni yılda çekimlere başlanmasıyla, dizi bahar aylarında ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu