Haber

Gasp Girişimi: 2 Milyon TL Taşıyan Muhasebe Müdürünü Kurşunladılar

İstanbul’un Tuzla ilçesinde muhasebe müdürü olan Nihat Karaman, bankadan 2 milyon lira çekti. Daha sonrasında Nihat Karaman’ı araçlarıyla takip eden şüpheliler, Karaman’ın arabasını kurşunladı. Nihat Karaman ayaklarından yaralanırken, şüpheliler ise para dolu çantayı alamadan olay yerinden kaçtı.

3 şüpheliden 2’si Nihat Karaman’ın arabasına 6 el ateş etti

Özel bir firmada muhasebe müdürü olan Nihat Karaman, bankadan 2 milyon lira çektikten sonra arabasına binerek iş yerine yanlışsız gitmeye başladı.  Bu sırada araçlarıyla Nihat Karaman’ı takip eden 3 şüpheliden 2’si ise Tuzla Kıyı Bulvarı üzerindeki ışıklarda araçlarından inerek Nihat Karaman’ın arabasına 6 el ateş etti.

Şüpheliler aranıyor

Otomobilin kapısını açamayan şüpheliler para dolu çantayı alamayınca araçlarına binerek olay yerinden kaçtı. Ayaklarından yaralanan Karaman, aracıyla ofisinin bulunduğu iş merkezine kadar geldi ve yere yığıldı. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Nihat Karaman ambulansla Tuzla Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu