Haber

Fatih’te Market Sahibi Hırsızı Sopayla Dövdü

Fatih’te market sahibi, kendisini soymak için döner bıçağı çıkaran hırsızı copla dövüp kovaladı. Kovalamaca anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Cumartesi akşamı saat 21.00 sıralarında Fatih Molla Gürani Mahallesi’ndeki bir markette meydana geldi. İddiaya göre Şaban Kar, markette otururken müşteri olarak içeriye yabancı bir hırsız girdi.

Hırsız zanlısını copla dövüp kovaladı

Şaban Kar’dan para ve yemek isteyen hırsız, döner bıçağını çıkarıp Kar’ı tehdit etmeye başladı. Şaban Kar, hırsız zanlısının kafasına vakit bulamayınca copla vurdu. Kar daha sonra dışarı çıkarak kaçmak isteyen şüpheliyi yakalamaya çalıştı.

“Müşteri gibi girdi”

Şüpheliyi yakalayamayan Şaban Kar, durumu polise bildirdi. Yaşadığı anları anlatan Kar, “Cumartesi akşamı saat 21.00 sıralarında marketteydim. Müşteri gibi içeri girdi. Para istedi, para vermek istemedim. O başka şeyler istedi, ben Vermek istemedim. Sonra bana döner bıçak çekti. Beni tehdit etti, ciddi tehditlerde bulundu. Kaybedecek kimsem yok.” “Boşluğa düştüğünde elimde cop vardı. Kafasına vurdum” dedi.

“Elinde döner bıçağı, elimde cop var.”

Hırsız zanlısının elinde döner bıçağı bulunduğunu belirten Kar, “Kafasına aldığı darbe nedeniyle kaçmaya çalıştı, ben kovalamaya başladım, sokağa koşmaya başladı. Döner bıçağı elindeydi. elimde cop vardı yetiştiğim anda vurmaya çalıştım durmadı hızlı koşuyordu a 400 – 500 metre kadar kovaladım maalesef yakalayamadım , kaçtı. Olayın ardından polisi aradım, polis geldi. Kimliği bilinen bir kişiydi. Adam aranıyordu. Yabancı olduğu ortaya çıktı. Polis arıyordu. adlı kişinin daha önce de bir iki olaya daha karıştığı öğrenildi. Polis, “Arayacağız” dedi. “Karakola giderek şikayetçi oldum” dedi.

Olay güvenlik kamerasına yansıdı

Çevredeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde, market sahibinin elinde copla şüpheli hırsızı kovaladığı görülüyor. Polis ekiplerinin yabancı uyruklu şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu