Haber

Dokuz Eylül Üniversitesi 294 işçi alacak! Başvuru kuralları ve başvuru sayfası…

Dokuz Eylül Üniversitesi, giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden karşılanmak üzere 294 kişi istihdam edecek. Farklı başlıklarda yapılacak alımların başvuru kuralları ve detayları açıklandı. Detaylar burada…

PERSONEL SAYILARI AÇIKLANDI!

 1. ofis çalışanı 20,

 2. Koruma ve Güvenlik Görevi 30,

 3. Mühendis 3,

 4. teknisyen 2,

 5. Diğer Teknik Servis Görevlisi 2,

 6. Eczacı 1,

 7. hemşire 30,

 8. Sağlık Teknisyeni 5,

 9. Röntgen Teknisyeni 4,

 10. Destek Görevlisi 50.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

 • Kamu haklarından yoksun bırakılmamak

 • Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; Devletin güvenliğine karşı kabahatler, anayasal düzene ve bu sistemin işleyişine karşı suçlar, zimmet, gasp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, iflas etmemek için dolandırıcılık, ihaleye fesat karıştırma, ifaya fesat karıştırma fiilin, kabahat veya kaçakçılıktan doğan malvarlığının aklanması.

 • Erkek adaylar için askerlik yapmamış veya askerliğini yapmamış olmak, askerliğini yapmamış veya tecil ettirmiş olmak, göreve başlamaya herhangi bir itirazı olmamak.

 • 657 sayılı Kanunun 53. maddesi, kararlarının gizli kalması kaydıyla, görevini sürekli olarak yapmasına engel olacak bir akıl hastalığına sahip olmamasıdır.

 • 7315 Sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanununun 3 üncü maddesine göre atanmaya hak kazanan adaylar hakkında arşiv taraması yapılacaktır. Konuşma sonucu olumlu ise atamaları yapılacak.

ÖZEL KURALLAR NELERDİR?

 1. 2022 yılında KPSS sınavına girebilmek için Eczacı Pozisyonu dışında Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim veya Dengi Okul mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Adayların 2022 yılı KPSS puanlarının başvurdukları ilan kodunda aranan eğitim şartına uygun olması gerekmektedir.

 2. Adayların iş ilanı kodunda yer alan “Aranan Nitelikler”in tümüne sahip olmak ve bunu belgelemek.

 3. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak.

 4. Tüm pozisyonlar için ilgili birim idaresinin belirleyeceği saatlerde (gece dahil) görev yapma kuralını kabul etmek, vardiyalı ve vardiyalı çalışmaya engel olmamak.

 5. Üniversitemizin İzmir merkez ve ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde çalışma kurallarını kabul etmek. (Örneğin: Selçuk, Kiraz, Seferihisar, Bergama, Urla, Torbalı gibi kampüslerimiz)

 6. Başvuru sahiplerinin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırılık nedeniyle sözleşmeyi kurumları tarafından feshetmeleri veya Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar dışında sözleşmeyi sözleşme süresi içinde tek taraflı olarak feshetmeleri halinde, hak sahibi olacaklardır. fesih tarihinden itibaren bir muafiyete. Yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel kadrolarında çalıştırılamazlar.

 7. Başvuru sahipleri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinin kaydedilmesini, işlenmesini ve paylaşılmasını kabul etmiş sayılır.

BAŞVURUDA GEREKLİ BELGELER

 1. Başvuru Formu (Adaylar http://www.deu.edu.tr adresindeki Duyurular linkinden temin edeceklerdir)
 2. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin önlü arkalı kopyası (1 adet)
 3. 2022 KPSS (B) küme sınavı sonuç belgesi (1 adet) (Eczacı Pozisyonu Hariç)
 4. Fotoğraf (1 adet)
 5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (1 adet)
 6. Askerlik ile ilgili olmadığını gösteren belge (Terhis, tecil, muafiyet vb.)
 7. Başvurulan reklam kodunun yeterlilik bölümünde istenen diğer belgeler (sertifika vb.)
 8. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar için Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı fotokopisi ve resmi sağlık kuruluşundan alacakları boy/kilo durumunu gösterir belge.

NASIL BAŞVURULUR?

Rektörlük İşçi Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılması halinde başvurular 28.02.2023 – 15.03.2023 tarihleri ​​arasında (mesai bitimine kadar) yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve değerlendirilmeyecektir.

İlan kodu boş bırakılmayacak ve adaylar sadece tek unvan kodu için başvuru yapacaklardır. Birden fazla reklam koduna yapılan başvurularda tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu