Haber

Denizli Sporcuları Gemlik Uluslararası Karate Turnuvasında Başarıyla Döndü

14 ülke ve Türkiye’nin 29 farklı ilinden 1950 sporcunun katıldığı 4. Gemlik Uluslararası Karate Turnuvası’na katılan Denizlili sporcular başarı ile döndüler.

Gemlik Belediyesi, Gemlik Belediyespor ve Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen Gemlik Ülkeler arası karate turnuvası sona erdi. Farklı kümelerde mücadele eden toplam 1950 sporcu derece elde etmek için canla başla çalıştı. KKTC, Almanya, İran, Cezayir, Gürcistan, Mısır, Yunanistan, Fas, Irak, Katar ve Türkmenistan gibi ülkelerin katıldığı turnuvalarda Türkiye genelinde 29 ilden sporcular kozlarını rakipleriyle paylaştı.

11-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenen turnuvaya Denizli’den katılan Aleyna Doruk bayanlar kumitede 55 kiloda ikinci oldu. Küçük erkeklerde 50 kiloda Hüseyin Baygın, yıldız erkeklerde 52 kiloda yarışan Ömer Küloğlu ve küçük erkeklerde 40 kiloda yarışan Çınar Uğur Karakaya kumitede 3. oldu. .

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Teknik Direktör Zekai Doruk, “Denizli olarak başarıya ulaştığımız için çok mutluyum. Bu yolda bize destek olan herkese teşekkür ediyorum.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu