Haber

Bursa’da Şafak Operasyonu: Aranan 106 Kişi Yakalandı

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü koordinasyonunda il genelinde aranan kişilere yönelik şafak operasyonu düzenledi. Özel Harekat ve drone destekli operasyonda aranan 106 kişi gözaltına alındı.

Bursa’da bin polisin katılımıyla aranan kişilere yönelik gerçekleştirilen drone destekli şafak operasyonu kapsamında bazıları ağır hapis cezası bulunan toplam 106 kişi gözaltına alındı. Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinasyonunda KOM, Narkotik suçlarından aranan şüphelileri yakalamak için Gayret ve Özel Harekat ile Çevik Kuvvet polislerinin katılımıyla operasyon başlattı. 200 ekip ve 1.000 polis, teknik ve fiziki gözetim başlatarak, belirlenen 135 adrese şafak operasyonu gerçekleştirdi. Baskınlarda, Bursa polisinin başarılı şafak baskını operasyonuyla kasten yaralama ve cinayete teşebbüs, hırsızlık, dolandırıcılık, uyuşturucu ve resmi belgede sahtecilik suçlarından ağır hapis cezasına çarptırılan toplam 106 kişi yakalandı.

İlgili Makaleler

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların can ve mal güvenliği için operasyonların gerçekleştirildiğini ve çalışmaların devam edeceğini belirtti. -BURSA

hekimhan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu