Haber

Bioderma, Pro Beach Turunun İsim Sponsoru Oldu

Bioderma, plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu.

Fransız dermokozmetik markası Bioderma, Türk voleyboluna verdiği desteğe bir yenisini daha ekledi. 2021 yılında ‘Teniniz Dosyayla Bize Emanet’ sloganıyla Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliğiyle Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan kurum, Türk voleybolu için temellerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’de spora destek veren Dermocosmetics markası, plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşma ile turnuva 1 yıl süreyle “Bioderma Pro Beach Tour” adı altında düzenlenecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

“2021 yılından bu yana Voleybol Milli Takımlarının resmi sponsoru olan Bioderma ile iş birliğimizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen plaj voleybolu turnuvasının adı artık Bioderma Pro Beach Tour olacak. NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak başta olmak üzere tüm NAOS ailesine teşekkür ederim.

NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak sponsorlukla ilgili şunları söyledi:

“Türkiye’de spora destek için çalışmaya başladığımızda çok heyecanlandık. Filenin Sultanları’na ve Filenin Efeleri’ne destek olmak, Türkiye’yi ileriye taşıyacak genç ve başarılı oyuncuların yanında yer alarak bu büyük heyecanın parçası olmak bizim için tarif edilemez bir duygu. Şimdi anlaşmamıza bir yenisini daha ekliyoruz, plaj voleybolu turnuvası “Pro Beach Tour”un isim sponsoruyuz. Sizlerle olacağız.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu