Teknoloji

Avatar: Frontiers of Pandora Görüntüleri Sızdı

Yeni Avatar: Frontiers of Pandora görselleri Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından sızdırıldı. Yakın gelecekte yeni bir oynanış videosu izleyeceğiz gibi görünüyor. Detaylar burada.

Massive Entertainment tarafından Ubisoft, LightStorm ve Disney iş birliğiyle PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için Snowdrop motoruyla geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora, Haziran 2021’de Ubisoft Forward sırasında duyurulmuştu. Bir Na’vi rolünü oynayın ve Pandora gezegeninde daha önce hiç görmediğimiz yerlere seyahat edin. Çeşitli canlıların yaşadığı bu bölgede hem dünyayı keşfedeceğiz hem de RDA güçleriyle uğraşacağız.

Yeni Avatar: Frontiers of Pandora Görselleri Ortaya Çıktı

Zamanla birçok kez ertelenen oyun için net bir çıkış tarihi belirlenemezken, 2023-2024 mali yılına işaret edildi. Fransız yayıncı, Avatar: Frontiers of Pandora hakkında uzun süredir konuşmuyordu ancak yakında yeni bir oynanış görüntüsü yayınlanacak gibi görünüyor. Bu bilginin kaynağı, oyunun iki ekran görüntüsünü sızdıran Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6:

Daha önce Rainbow Six hakkında düzenli olarak bilgi sızdıran ve Assassin’s Creed Mirage oyununu duyurulmadan önce de sızdıran ScriptLeaksR6’nın paylaştığı sahnelerde, hem muhtemelen hızlı yolculuk için kullanacağımız bir ejderhanın üzerindeyken oynanış anını görebiliyoruz, hem de Assassin’s Creed Mirage oyununu duyurulmadan önce. ve birinci şahıs bakış açısıyla. Karakterimizin bir AMP robotunu hedef aldığını görebiliriz.

battalgaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu